Wieczór z Teatrem Tańca

2016-03-04 17:34:41

Wieczór z Teatrem Tańca

20 marca zapraszamy serdecznie miłośników tańca współczesnego (i nie tylko) na wyjątkowe wydarzenie pt. "Wieczór z Teatrem Tańca". Tego dnia na scenie kina „Wolność” zagości Polski Teatr Tańca z Poznania z dwoma spektaklami, a będą to „Efekt halo” chor. Daniel Stryjecki i „Sumo” chor. Agnieszka Fertała

Oprócz profesjonalnych tancerzy wystąpi również nasz zespół z premierowym pokazem pt. ”Gravity” stworzonym przez współpracującego od kilku lat z Rebelią francuskiego choreografa - Thierry'ego Verger.

Bilety do nabycia w kasie kina "Wolność" - zapraszamy!

powrót do strony głównej

~ Jarmila Góra

"Edukacja poprzez taniec, to próba otworzenia człowieka, jego myśli, jego wewnętrznej potrzeby wrażliwości na piękno. To uświadamianie mu, że jest, jaki jest, i jaki tak na prawdę chce być. W tym sensie jest to próba nawiązania rozmowy, nie tylko z odbiorcą ale również z sobą samym, to poszukiwanie dróg i rozwiązań - tak by taniec wyrażał prawdziwe emocje, tak by nimi był. Dlatego według Jarmili tancerz to osoba otwarta na uczenie się, dążąca do perfekcji warsztatu, ale również pełna wyobraźni i indywidualności."